Wręczenie Nagrody – Uczeń Quatronum 2017 – 2 grudnia w Zamku Moszna!

Terminy głosowania i ogłoszenia wyników!

1. Do 9.10 – każdy profesor wskazuje 3 uczestników – kandydatów do nagrody.

2. 25.10 – ogłoszenie wyników – opublikowanie 3 imion i nazwisk, które najczęściej powtarzały się we wskazaniach profesorskich.

3. Do 1 grudnia głosowanie na nominowanych (zgodnie z regulaminem głosowania).

4. 2 grudnia – ogłoszenie zwycięzcy w czasie spotkania świąteczno-noworocznego w Zamku Moszna.

OTO LISTA NOMINOWANYCH

DO NAGRODY UCZEŃ QUATRONUM 2017
w kategorii – CZARODZIEJ

Regulamin głosowania!

1. Głosy na nominowanych oddaje się za pomocą panelu do głosowania, znajdującego się obok wybranego kandydata do tytułu.
2. Każda osoba może oddać jeden głos na jednego nominowanego.
3. Głosy Quatronów, uczestników zimowych lub letnich programów w Krainie Quatronum, liczone są podwójnie.
4. Głosy pozostałych sympatyków, znajomych, przyjaciół, rodziny… liczone są pojedynczo.
5. Głosowanie trwa do 1 grudnia 2017 r.
6. 27 listopada zostaną zdjęte informacje o procentowych wynikach głosowania.

Kandydat do Nagrody Uczeń Quatronum 2017 nr 1

NATAN BYCZKO

Cześć wam!

Mam na imię Natan. Mam 17 lat i od 2012 jeżdżę na kolonie Quatronum. Jestem uczniem II liceum, na profilu humanistycznym. Jestem bardzo zaszczycony nominacją do nagrody Ucznia Roku 2017.

Jeśli tak jak ja lubisz przeglądać śmieszne obrazki w internecie,  zbierać świeżaczki, narzekać na gniewskie jedzenie, spóźniać się na zbiórki i doprowadzać swoje dormitorium do stanu w którym nie umiesz odróżnić podłogi od warstwy ubrań, to myślę, że się dogadamy.

Prywatnie można ze mną porozmawiać na wszystkie tematy świata – od teorii dotyczących Gry o Tron (w planszówkę też chętnie zagram) po sytuację polityczną w Kirgistanie. Poza tym mówi się, że mam najlepsze żarty świata i jestem bardzo miłą i subtelną osobą. W sumie nie wiem czy ktoś tak mówi, ale mam nadzieję, że tak.

Zapraszam do głosowania na mnie, nie zawiedźcie mnie.

Natan Byczko

Kandydat do Nagrody Uczeń Quatronum 2017

Natan Byczko 40%

Kandydatka do Nagrody Uczeń Quatronum 2017 nr 2

KATARZYNA KRUK

Hej!

Mam na imię Kasia , znajomi mówią na mnie Raven, jestem skromnym uczniem biolchemu w krakowskim liceum.Wszyscy przyjaciele mówią, że mam nieskończone pokłady energii , a mój śmiech ( bardzo specyficzny i nadzwyczaj głośny ) zaraża innych.

Uwielbiam tańczyć, czytać książki fantasy, oglądać seriale i wydawać pieniądze na śmieciowe jedzenie. Quatronum to mój drugi dom , jeżdżę tam od dziecka , wszystkie osoby , które tam spotykam są moja druga rodziną.

Katarzyna Kruk

kandydatka do Nagrody Uczeń Quatronum 2017

Katarzyna Kruk 29%

Kandydatka do Nagrody Uczeń Quatronum 2017 nr 3