DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka w Zamku Czocha
30 - 31 maja 2015
Dzień Dziecka w Zamku Czocha
Dołącz! Zadzwoń 728 66 33 23!

31 maja 2015 r. – Dzień Dziecka w Zamku Czocha!
Dołącz do nas! Zadzwoń 728 66 33 23!

Namiestnik Krainy Queverton, Założyciele Domów w Szkole Czarodziejów oraz Mistrzowie Szkoły Tropicieli, Profesorowie Szkoły Czarodziejów i Iluzjonistów

zapraszają
wszystkich Uczniów Szkół Queverton
na wspólne świętowanie Dnia Dziecka
w Kwaterze Głównej Szkoły Czarodziejów – w Zamku Czocha
w dniach 30 – 31 maja 2015 r.

w programie

Dzień I: Gra fabularyzowana „Książę Przeznaczenia” i/lub „Pięć Żywiołów”, gra logiczno-strategiczna „Wyznawcy Sanguinów”.

Dzień II: udział w obchodach Dnia Dziecka w Zamku Czocha (w tym udział w interaktywnym spektaklu „Śladami Młodego Czarodzieja…” w konkursach i zabawach na świeżym powietrzu na terenie dziedzińców zamkowych, dodatkowo wypalanie podpłomyków w zamkowej kuchni polowej; udział w zajęciach Szkoły Czarodziejów Queverton: sztuka przewidywania przyszłości, eksperymenty i doświadczenia, galeria talizmanów, studnia zaklęć.

gdzie mieszkamy i co jemy

Zakwaterowanie: Zamek Czocha, położony w gminie Leśna nad Zalewem Leśniańskim na Kwisie, woj. dolnośląskie. Zabytkowy obiekt klasy turystycznej. Uczestnicy mieszkają w dormitoriach zamkowych – pokojach (2-6 osobowych) wyposażonych w łóżka, stolik, krzesła, szafę, gniazdko elektryczne. Pokoje z łazienkami lub na 2, 3 pokoje 1 łazienka i WC. Uczestnicy są zakwaterowani w głównym budynku zamkowym.

Wyżywienie: w pierwszym dniu rozpoczynamy od obiadokolacji (gorący posiłek, bufet), w drugim dniu: śniadanie (w formie bufetu).

informacje dodatkowe

Nad Waszym bezpieczeństwem czuwać będą znani wychowawcy-profesorowie.

Nie zapomnieliśmy o opiece medycznej oraz ubezpieczeniu NNW.

Dodatkową atrakcją będzie zwiedzanie Zamku Czocha.

Cena za to wszystko dla jednego uczestnika: 229,00 PLN.

pobierz niezbędne dokumenty

Umowa dla uczestnika