Nominowani do Nagrody Uczeń Quevertonu 2016

NOMINOWANI
do Nagrody Uczeń Quevertonu 2016
WRĘCZENIE NAGRODY
3 grudnia 2016 r. w Zamku Krasiczyn
ZAGŁOSUJ KONIECZNIE!
wyślij wiadomość z panelu głosowania
BĄDŹ ŚWIADKIEM WYDARZENIA!
Zadzwoń 728 66 33 23!
 
 
 

Terminy głosowania i ogłoszenia wyników!

1. Do 6.11 – każdy profesor wskazuje 8 uczestników – kandydatów do nagrody.

2. 8.11 – ogłoszenie wyników – opublikowanie 8 imion i nazwisk, które najczęściej powtarzały się we wskazaniach profesorskich.

3. Do 1 grudnia głosowanie na nominowanych (zgodnie z regulaminem głosowania).

4. 3 grudnia – ogłoszenie zwycięzcy w czasie spotkania świąteczno-noworocznego w Zamku Krasiczyn.

OTO LISTA NOMINOWANYCH

DO NAGRODY UCZEŃ QUEVERTONU 2016

Regulamin głosowania!

1. Głosy na nominowanych oddaje się za pomocą panelu do głosowania, znajdującego się obok wybranego kandydata do tytułu.
2. Każda osoba może oddać jeden głos na jednego nominowanego w kat. Szkoła Czarodziejów (Wiktoria Bąchorek, Julia Bałkowiec-Iskra, Łukasz Kurjan, Hubert Szyller) oraz jeden głos na nominowanego w kat. Szkoła Tropicieli (Zuza d’Obyrn, Kacper mazurek, Iga Rydzewska, Kuba Sliwiński).
3. Głosy Quevertonów, uczestników zimowych lub letnich programów w Krainie Queverton, liczone są podwójnie.
4. Głosy pozostałych sympatyków, znajomych, przyjaciół, rodziny… liczone są pojedynczo.
5. Głosowanie trwa do 1 grudnia 2016 r.
6. 24 listopada zostaną zdjęte informacje o procentowych wynikach głosowania.

Kandydatka do Nagrody Uczeń Quevertonu 2016 nr 1

WIKTORIA BĄCHOREK

Cześć! Mam na imię Wiktoria, w Quevertonie posługuję się imieniem Awdotia Romanowna. 19 listopada kończę 18 lat, a od 2006 roku jestem uczestnikiem tych kolonii, więc jestem już bardzo stara. W mugolskiej szkole chodzę do klasy matematycznej i bardzo lubię matematykę, co wcale nie oznacza, że jestem mądrzejsza od przeciętnego Quevertona.

W Quevertonie jestem jednym z największych miłośników jedzenia. Z tego powodu bardzo chętnie jeżdżę na turnusy do Krasiczyna (te ziemniaczki…), niestety kończy się to częstą wymianą garderoby. Lubię skarpetki we wzorki i bajki Disneya, a mój talent sportowy znany jest w całej krainie Queverton. Wiele osób mówi mi, że zmieniam się na lepsze – nie zabijam już wzrokiem każdego, ograniczam się jedynie do wybranych osób. Staram się też pomagać innym w potrzebie, można mi się wypłakać na ramieniu i porozmawiać o swoich problemach.

Tutaj macie dość rzadką okazję zobaczenia mojego uśmiechu

WIKTORIA BĄCHOREK

kandydatka nr 1 do Nagrody Uczeń Quevertonu 2016

PANEL GŁOSOWANIA

Imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres e-mailowy (wymagane)

Mój głos oddaję na: (wymagane)

Przybliżony procent sumy oddanych głosów
na WIKTORIĘ BĄCHOREK:

WIKTORIA BĄCHOREK 34%

Kandydatka do Nagrody Uczeń Quevertonu 2016 nr 2

JULIA BAŁKOWIEC-ISKRA

Hael, ceadmil ! Nazywam się Julia, a w Krainie Queverton używam imienia Isabelle Zireael (nie nie, nie Izrael !), chociaż tak naprawdę wszyscy znają mnie po prostu jako Iskra. Właściwie czuję się częścią każdego z domów i bardzo trudno było mi podjąć decyzję, do którego ostatecznie chciałabym należeć. Koniec końców mój wybór padł na Virtus, jednocześnie pokrywając się ze słowami Tiary, która na moim pierwszym turnusie przydzieliła mnie właśnie do tego domu.

W mugolskiej szkole chodzę do II klasy liceum i jestem na profilu humanistycznym, ponieważ w przyszłości chciałabym studiować prawo albo stosunki międzynarodowe (kierunek coś trochę jakby praca w Ministerstwie Magii). W Quevertonie zaś, moimi ulubionymi zajęciami są Starożytne Runy oraz Magic Dance.

Poza nauką w obu szkołach, jestem wielką (megaextrasuperbardzo) fanką Wiedźmina i właśnie znajduję się na etapie przygotowań do cosplayu Ciri.

A tak poza rzeczywistością… Moim marzeniem jest podróż dookoła świata.

JULIA BAŁKOWIEC-ISKRA

kandydatka nr 2 do Nagrody Uczeń Quevertonu 2016

PANEL GŁOSOWANIA

Imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres e-mailowy (wymagane)

Mój głos oddaję na: (wymagane)

Przybliżony procent sumy oddanych głosów
na JULIĘ BAŁKOWIEC-ISKRĘ:

JULIA BAŁKOWIEC-ISKRA 39%

Kandydat do Nagrody Uczeń Quevertonu 2016 nr 3

ŁUKASZ KURJAN

Dzień dobry . Nazywam się Łukasz , mam 17 lat i nie pij…. a nie to nie ta grupa.
Na kolonie Queverton jeżdżę od 2011 roku . Jestem wysportowany , mądry , przystojny a przede wszytkim skromny. Lubie quidich’a.

Tak to moje aktualne zdjęcie. 😀

ŁUKASZ KURJAN

Kandydat nr 3 do Nagrody Uczeń Quevertonu 2016

PANEL GŁOSOWANIA

Imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres e-mailowy (wymagane)

Mój głos oddaję na: (wymagane)

Przybliżony procent sumy oddanych głosów
na ŁUKASZA KURJANA:

ŁUKASZ KURJAN 2%

Kandydat do Nagrody Uczeń Quevertonu 2016 nr 4

HUBERT SZYLLER

Czy podczas któregoś z turnusów zaczepił Cię chaotycznie gestykulujący 17 latek w okularach, z rozrzuconymi na wszystkie strony włosami? Jeśli tak, uściślijmy: zapytał Cię o coś związanego z historią I lub II wojny, komunizmu albo niektórych narodów Europy? Doskonale, jesteśmy już prawie pewni odpowiedzi. Czy chłopak ten jest godnym zaufania i sypiącym żartami (naturalnie wyłącznie taktownymi i stosownymi) masterem?

Jeśli na każde z powyższych pytań odpowiedz brzmi tak, możesz mieć pewność że byłem to ja!

Hubert Szyller, master Aretesu a w wolnych chwilach uczeń profilu biologiczno- chemicznego w mugolskim liceum (z odchyłami ku naukom humanistycznym). Przede wszystkim jednak, Twój przyjaciel, nawet jeśli niekoniecznie Cię pamiętam, który zrobi wszystko i nieba Ci przychyli, żebyś każdą chwilę na kolonii spędził/a w niesamowitej atmosferze magii, tak jak ja miałem ku temu okazje przez wiele lat mojej nauki w szkole magii. Zatańcz ze mną kazaczoka, obgaduj Rzymskich cesarzy, rysuj nowe mapy Europy, dołącz do radosnego śpiewania pieśni patriotycznych dowolnego kraju albo po prostu porozmawiaj o czym zechcesz. Szczególnie jeśli frasują Cię krucjaty albo bitwy Wojny Trzydziestoletniej…

HUBERT SZYLLER

Kandydat nr 4 do Nagrody Uczeń Quevertonu 2016

PANEL GŁOSOWANIA

Imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres e-mailowy (wymagane)

Mój głos oddaję na: (wymagane)

Przybliżony procent sumy oddanych głosów
na HUBERTA SZYLLERA:

HUBERT SZYLLER 29%

Kandydatka do Nagrody Uczeń Roku 2016 nr 5

ZUZANNA d'OBYRN

Hej! Jestem Zuza.Jeżdżę na Queverton od 4 lat, a od dwóch jestem masterką cudownego domu Virtus. Mam 15 lat i mieszkam w małym miasteczku zwanym Krakowem. Moje hobby to sport: piłka nożna, ręczna, a szczególnie koszykówka ❤️i muzyka.Słucham muzyki, od rapu przez rock aż do muzyki klasycznej. Śpiewam od 4 lat i robię to praktycznie codziennie. W Quevertonie najbardziej kocham to, że można poznać niezwykłych ludzi, z którymi staram się spotykać nie tylko na obozach czy zlotach, ale także w wolnym czasie.

Jestem za zniesieniem zakazu mp3 poza pokojami, bo mam słuchawki w uszach 24/7.xD
Żeby napisać ten opis musiałam zaczerpnąć wiedzy u specjalistów do spraw mojej osoby(znajomych), a oni powiedzieli tak: leniwa ale energiczna, z dużą wyobraźnią, zakręcona, zabawna, odważna..dopóki nie zobaczy pająka i szczera. Osobiście dodałabym jeszcze, że jestem inteligentna, piękna, ODPOWIEDZIALNA i skromna.

ZUZANNA d'OBYRN

Kandydatka nr 5 do Nagrody Uczen Roku 2016

PANEL GŁOSOWANIA

Imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres e-mailowy (wymagane)

Mój głos oddaję na: (wymagane)

Przybliżony procent sumy oddanych głosów
na ZUZANNĘ d’OBYRN:

ZUZANNA d'OBYRN 35%

Kandydat do Nagrody Uczen Roku 2016 nr 6

KACPER MAZUREK

Gdyby ktoś chciał upiec Ptysia, którego mianem byłem kiedyś zwany, powinien poświęcić na to nieco czasu i energii.

Lista składników na 70 kg Ptysia: 18kg życiowego doświadczenia, 3kg licealnej beztroski, 10kg zainteresowań, 4kg biologicznej wiedzy wymieszanej z 6kg języków – angielskiego i rosyjskiego, 9kg Nutelli w połączeniu z 3kg arbuza i 2kg filetu z kurczaka, 5kg rodzinnego ciepła, 6kg szaleństwa, 2kg zabawy oraz 2kg miłości.

Aby 170cm Ptyś był udany, należy dokładnie połączyć składniki, potrzebna jest zatem do niego cierpliwość i wyrozumiałość. Ważne jest również to, by w równych proporcjach zmieszać ze sobą zainteresowania, a więc dodać po 2.5kg piłki nożnej, 2.5kg strzelania z łuku, 2.5kg najnowszych modowych trendów i 2.5kg designerskich butów. Gdy pierwsze składniki będą starannie wymieszane, można do gotowego już zaczynu dodać życiowe doświadczenie oraz licealną beztroskę. Pozwoli to odpowiednio pracować naszemu ciastu. Po niedługim czasie, gdy Ptyś zacznie rosnąć, należy ponownie pochylić się nad nim i dać mu 100% uwagi, a tuż po niej rozpuścić w wodzie wiedzę z biologii oraz poliglotyzm. Gdy i to będzie gotowe, wodę wraz ze składnikami należy dodać do gotowego, wyrośniętego ciasta, by mogło ono odpowiednio się uformować. Gdy otrzymamy formę nas satysfakcjonującą, ciasto trzeba włożyć do piekarnika i dać mu dużo ciepła, którego potrzebuje – piekarnik nastawiamy aż na 200 stopni C. Po wyjęciu Ptysia, należy odstawić go do ostygnięcia i przyszykować posypkę, na którą składa się rodzina, taniec, dobra zabawa i uczucia. Gdy posypka wyda nam się gotowa, trzeba odlać z niej wstydliwość i uzyskaną strukturą posypać gotowe już ciasto.

Gdy już wszystko wyda nam się gotowe, można siąść i podziwiać. Można jednak również skosztować i podzielić się nim z innymi.

KACPER MAZUREK

Kandydat nr 6 do Nagrody Uczeń Roku 2016

PANEL GŁOSOWANIA

Imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres e-mailowy (wymagane)

Mój głos oddaję na: (wymagane)

Przybliżony procent sumy oddanych głosów
na KACPRA MAZURKA:

KACPER MAZUREK 40%

Kandydatka do Nagrody Uczeń Roku 2016 nr 7

IGA RYDZEWSKA

Cześć! Mam na imię Iga. Już od ponad 5 lat można mnie spotkać w środowisku quevertonowym, gdzie wołają na mnie Kestrel Treveri (albo Izka, ale to długa historia). Najbardziej upodobałam sobie turnusy tropicielskie, w tym roku brałam udział m.in. w „Walce o tron”.

Słucham różnej ciekawej muzyki, czego przykładem jest deutsch-industrial, czyli jak na to mówią moi kochani sąsiedzi – „ten niemiecki łomot”. Moim hobby jest rysowanie i malowanie. Na koncie mam już wiele portretów, grafik, a nawet sowiecki plakat propagandowy. Ołówkami kreuję swój obraz rzeczywistości, ale to nie jedyna broń jaką uwielbiam się posługiwać. Jako perfekcjonistka do bólu zawsze celuję wysoko, dlatego jedne z moich ulubionych zajęć to łucznictwo.

Legenda głosi, że ktoś kiedyś słyszał mój śmiech… Niech cię nie zwiedzie również moje zabójcze spojrzenie! Wbrew pozorom pod warstwą morderczego wzroku znajduje się gołębie serce, na którym (czasem) warto polegać.

IGA RYDZEWSKA

Kandydatka do Nagrody Uczen Roku 2016 nr 7

PANEL GŁOSOWANIA

Imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres e-mailowy (wymagane)

Mój głos oddaję na: (wymagane)

Przybliżony procent sumy oddanych głosów
na IGĘ RYDZEWSKĄ:

IGA RYDZEWSKA 23%

Kandydat do Nagrody Uczeń Roku 2016 nr 8

KUBA ŚLIWIŃSKI

Witam! Mam na imię Kuba, ale na turnusach jestem rozpoznawalny bardziej jako Grzywka, z powodu zamiłowania do mojej fryzury. Mam 17 lat, ale momimo już tak podeszłego wieku zachwałem jeszcze trochę dziecięcego uroku, a mój uśmiech roztapia nawet najtwardsze serca.

Na obozach najbardziej znany jestem z tego, żę jeśli komuś na turnusie coś zginie to zazwyczaj na mnie padają pierwsze podejrzenia z powodu moich naturalnie lepkich i zwinnych paluszków. Ci którzy mnie znają wiedzą, że męskość promieniuje ode mnie na kilometr, a bisepsy z rozmiarze XS naprawdę zachwycają swoim płaskim kształtem. Z tego powodu nieraz byłem na turnusie obiektem westchnień dziewcząt i młodzieńców. Mimo, że nie jestem najlepszy w fechtunku i strzelaniu z łuku to posiadam wiele ważnych tropicielskich cech jak przystojność, inteligencja no i oczywisćie skromność. Niektórzy posądzają mnie o narcyzm, ale jak widzicie jest to dalekie od prawdy. Zdjęcie jest trochę nieaktualne, bo zrobione na zeszłorocznym turnusie, ale idealnie podkreśla moją męskość, więc nie miałem żądnych wątpliwości kiedy je wybierałem.

P.S. Bez makijażu wyglądam równie dobrze.

KUBA ŚLIWIŃSKI

Kandydat nr 8 do Nagrody Uczeń Roku 2016

PANEL GŁOSOWANIA

Imię i nazwisko (wymagane)

Twój adres e-mailowy (wymagane)

Mój głos oddaję na: (wymagane)

Przybliżony procent sumy oddanych głosów
na KUBĘ ŚLIWIŃSKIEGO:

KUBA ŚLIWIŃSKI 2%

STREFA RODZICA

POMAGAMY DZIECIOM

NASZE ZAMKI

QUEVERTON W MEDIACH