Obozy tematyczne

obozy tematyczneAtrakcji tysiące – każdego dnia nowe! Ekscytujące przeżycia! Bajeczne krajobrazy i wspaniali ludzie! A gdzie to wszystko? Na naszych obozach organizowanych dla dzieci i młodzieży – w których wziąć udział może również Państwa pociecha. Wszystko co trzeba zrobić, to zapisać się online na wybrany termin (na ferie zimowe posiadamy jeszcze kilka wolnych miejsc – proszę się spieszyć) i zadbać o spełnienie marzeń dziecka, które być może jest zakochane w świecie magii i czarów – a my właśnie takie obozy tematyczne oferujemy dla młodych czarodziejów! W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć naprawdę szeroką plejadę wspaniałości, dzięki którym każdy maluch będzie uszczęśliwiony – a czyż rodzicom nie nie na tym właśnie najbardziej zależy? Proszę czytać dalej, a przekonacie się Państwo jeszcze lepiej o słuszności wysłania swojego dziecka czy nawet dzieci na wakacje bądź ferie właśnie z nami!

Obozy tematyczne odbywają się na różnych polskich zamkach. Każdy z nich jest odpowiednio dostosowany pod względem bezpieczeństwa, spełniają wymogi i wysokie standardy obiektów turystycznych – co ważne dla rodzica.

Są też w malowniczych lokalizacjach, urządzone w niesamowitym klimacie, który nawiązuje do komnat i pomieszczeń niczym ze świata Harry’ego Potter’a – co ważne dla dzieci. Zapraszamy na jeden z zamków z poniższej listy:

• Zamek Moszna
  • Zamek Czocha
  • Zamek Gniew
  • Zamek Kliczków
  • Zamek Krasiczyn

Dla każdego malucha, któremu marzą się wakacje pełne magii nic nie może być lepszym rozwiązaniem aniżeli właśnie organizowane przez nas obozy tematyczne. To idealne miejsce dla dzieci i młodzieży, które od zawsze chciały podążać śladami ulubionych bohaterów z książek o Harrym Potterze – lecz nie tylko w swojej głowie, w świecie fantazji. Teraz jest to możliwe! Bowiem pod czujnym okiem mądrych czarodziei – opiekunów każdy z uczestników każdego dnia na naszym obozie będzie przeżywał niesamowite przygody. Mało tego – oprócz zabawy (co ważne dla rodziców) będzie i nauka – ale nieco bardziej niekonwencjonalna bowiem jest to nabywanie zadziwiających magicznych umiejętności, czyż to nie brzmi wspaniale!

A co jeszcze mamy do zaoferowania?

szkoła czarodziejów wakacjeNa dzieci czekają między innymi takie atrakcje jak poszukiwania kamienia filozoficznego czy też ekscytujące pojedynki na zaklęcia. Każdy Mugol ma dziś szansę dotknąć prawdziwej magii! Zapraszamy zatem do nas na obozy tematyczne dzieci i młodzież szkolną! Na naszej stronie mogą Państwo zapoznać się jeszcze bardziej szczegółowo ze strukturą samej szkoły, jej działaniem, tym jakie organizujemy zajęcia i imprezy podczas wizyt w Szkole Czarodziejów Queverton!

Każdy rodzic powinien wiedzieć, że:

1. W obozach może uczestniczyć każde samodzielne dziecko, które ukończyło 9 rok życia.
  2. Szkoła czarodziejów jest podzielona na trzy etapy o różnych programach zajęć.
  3. Nad każdym domem czuwa wyszkolony i doświadczony Profesor.
  4. Nad całością pieczę trzyma Dyrektor.
  5. Dla jeszcze większej swobody i przyjemności -zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych.

Fantastyczne wakacje z magią w tle! Tylko u nas! Zapraszamy do kontaktu!