Szkoła Czarodziejów

w Zamku Czocha

semestr zimowy

Empty tab. Edit page to add content here.

ZAMEK CZOCHA, miejscowość Sucha w gminie Leśna.
(w terminach: 29.07.2013 – 10.08.2013; 12.08.2013 – 24.08.2013)

Dormitoria zamkowe (pokoje) 2, 3, 4, 5, 6 osobowe, wyposażone w łóżka, szafki, stolik, krzesła, gniazdko elektryczne – pokoje z łazienkami lub łazienkami wspólnymi (na 2-3 pokoje 1 łazienka z WC, umywalką i prysznicem lub wanną). Uczestnicy są zakwaterowania w głównym budynku zamkowym. Organizator turnusu nie prowadzi indywidualnych rezerwacji miejsc w pokojach, a uczestnicy są kwaterowani w poszczególnych pokojach przez uprawnione osoby w imieniu organizatora turystyki, uwzględniając płeć i wiek uczestników.

W każdym osobodniu uczestnik otrzymuje 3 posiłki (śniadanie, obiad składający się z 2-ch dań, kolację). Posiłki są przygotowywane zgodnie z przepisami żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży szkolnej. Do każdego posiłku uczestnik turnusu otrzymuje napój (zazwyczaj do śniadań i kolacji – herbatę, natomiast do obiadu kompot lub inny napój – 200 ml).

Na drogę powrotną z turnusu uczestnik dodatkowo otrzymuje prowiant (2 bułki z serem, woda mineralna – butelkowana 0,5 litra, batonik lub owoc).

Standardowe wyżywienie świadczone w ramach niniejszej umowy nie uwzględnia specjalnych diet według wskazań lekarskich ani innych diet i wymagań żywieniowych np. wegetariańskich itp.

Empty tab. Edit page to add content here.
Miejsc zarezerwowanych 10%

Official Trailer

Szkoła Czarodziejów

w Zamku Kliczków

semestr zimowy

Section 1

Empty section. Edit page to add content here.

Section 2

Empty section. Edit page to add content here.
Miejsc zarezerwowanych 10%