Organizatorzy konkursu

Portal Queverton.pl, Zamek Moszna, Zamek Kliczków

Masz pytania? Zadzwoń! 728 66 33 23
Napisz: zrodlamarzen@gmail.com
Termin zgłoszenia: od października 2015 r.
Organizatorzy: QUBUS Institute, QUBUS Travel, www.quatronum.pl, Zamek Moszna, Zamek Kliczków

ORGANIZATORZY

Ogólnopolskiego Konkursu Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Sources of Dreams” 2016

QUBUS Institute

Instytut Doskonalenia Nauczycieli QUBUS Institute z siedzibą w Katowicach, 40-208 Katowice, ul. Ścigały 10, wpis do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli mających siedzibę na terytorium województwa śląskiego nr 55.
Instytut Doskonalenia Zawodowego QUBUS Institute w Katowicach, 40-208 Katowice, ul. Ścigały 10, wpis do ewidencji niepublicznych placówek kształcenia ustawicznego prowadzonej przez Prezydenta Miasta Katowice nr 273.

QUBUS Travel

Organizator Turystyki, wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego nr 1016.

PORTAL www.queverton.pl

Portal jest wirtualnym odzwierciedleniem niezwykłej Krainy Queverton, która posiadając własną historię, bohaterów, legendy i magiczne lokalizacje, każdego roku zachęca dzieci i młodzież do udziału w niespotykanych nigdzie indziej edukacyjnych programach, realizowanych w czasie zimowych ferii i letnich wakacji, a dorosłych do niezapomnianych zabaw, imprez tematycznych i wczasów w polskich zamkach.

PARTNERZY w organizacji

ZAMEK MOSZNA
Moszna, ul. Zamkowa 1, 47-370 Zielina, woj. opolskie.

Bajkowy zamek, nazywany również polskim Disneylandem. Ze względu na swoje położenie w centrum krainy Queverton został uznany za główny zamek – stolicę krainy. Obiekt słynie z ogromnej ilości pomieszczeń i wieżyczek, posiada ich kolejno 365 i 99. Błonia zamkowe wraz z parkiem o powierzchni 200h to idealne miejsce na rozgrywki Quidditcha.

ZAMEK KLICZKÓW
Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe, Kliczków 8, 59-724 Osiecznica, woj. dolnośląskie.

Położony w sercu wspaniałego kompleksu pałacowo-parkowego, razem z Folwarkiem Książęcym, otoczony tajemniczym lasem to idealne miejsce nie tylko dla Czarodziejów ale przede wszystkim dla Tropicieli, Zwiadowców i poszukiwaczy przygód.

ZAMEK KRASICZYN
Zespół Zamkowo-Parkowy w Krasiczynie, 37-741 Krasiczyn 179, woj. podkarpackie.

Z dziedzińca zamkowego, okolonego arkadowymi podcieniami, podziwiać można niezwykle rzadko spotykane przepiękne sgraffitowe dekoracje przedstawiające sceny biblijne oraz medaliony z popiersiami cesarzy, wizerunki polskich królów i sceny myśliwskie.

ZAMEK W GIŻYCKU HOTEL BRUNO
Hotel St. Bruno ****, ul. Św. Brunona 1, 11-500 Giżycko, woj. warmińsko-mazurskie.

Historyczne wnętrza hotelu doskonale współgrają z wystrojem nawiązującym stylistyką do lat 20 i 30 ubiegłego wieku. W całym obiekcie panuje atmosfera luksusowego wypoczynku, a przestronne lobby, znajdujące się tuż przy recepcji tworzy przyjemne pierwsze wrażenie.

PAŁAC WITASZYCE
Pałac Witaszyce. Hotel-Restauracja-Muzeum, al. Wolności 35, 62-230 Witaszyce.

Otoczenie ciszy i spokoju doskonale sprzyja organizacji spotkań biznesowych, imprez plenerowych i przede wszystkim niezapomnianych przyjęć weselnych. Dodatkową atrakcją dla wszystkich odwiedzających Witaszyce są prowadzone przez nas, unikalne w skali światowej Muzea: Muzeum Napoleońskie oraz Muzeum Star Wars (Gwiezdnych Wojen).

ZAMEK GNIEW
Zamek Gniew Sp. z o.o., ul. Zamkowa 3, 83-140 Gniew, woj. pomorskie.

Potężna gotycka twierdza rycerzy – mnichów, siedziba królów, hetmanów i starostów, słynący z turniejów rycerskich, zaciętych bitew i wspaniałych spektakli zaprasza do swoich Komnat. Odwiedzający nas Goście doceniają fascynującą mieszankę historii i komfortu.

ZAMEK BARANÓW SANDOMIERSKI

Zamek Baranów Sandomierski – Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., ul. Zamkowa 22, 39-450 Baranów Sandomierski, woj. podkarpackie.

Zamek w Baranowie Sandomierskim, nazywany też „małym Wawelem”, to historyczna siedziba rodu Leszczyńskich, światowej klasy zabytek, który od lat przyciąga zwiedzających i amatorów aktywnego wypoczynku.

WYDAWNICTWO MEDIA RODZINA
Media Rodzina Sp. z o.o., ul. Pasieki 24, 61-657 Poznań.

Wydawca książek dla dzieci, młodzieży, tytułów psychologicznych, poradników dla rodziców oraz audiobooków i innych. Do tej pory Media Rodzina opublikowała ponad pięćset tytułów. W 2012 roku obchodziło jubileusz 20-lecia.

WYDAWNICTWO JAGUAR
Wydawnictwo Jaguar Sp. j. Ewa Holewińska, Anna Pawłowicz, ul. Kazimierzowska 52, 02-546 Warszawa

Wydawnictwo Jaguar powstało pod koniec 2004 roku. Naszą specjalnością jest literatura dla dzieci i młodzieży, ale od 2013 roku wydajemy również tytuły dla dorosłych. Staramy się wydawać książki ciekawe i wartościowe – takie, które zainteresują młodego czytelnika i zachęcą go do sięgnięcia po kolejne tytuły w przyszłości.

KARRDE.PL
Freelance Photographer Karrde.pl.

Gdy kilka lat temu rozpoczynała się moja przygoda z fotografią, nie przypuszczałem, że może być ona nie tylko prawdziwą pasją, ale także sposobem na dalsze, pełne inspiracji życie.

NAGRODY GŁÓWNE

12-dniowy pobyt w jednym z zamków (pałaców):