Krasiczyn, woj. podkarpackie
SZKOŁA CZARODZIEJÓW & SZKOŁA TROPICIELI BAS-BAR
"Legendy Bas-Baru"

Zamek Krasiczyn

Zamieszkaj w kompleksie Zamku Krasiczyn, w zamku czterech baszt!

Renesansowy Zamek Krasiczyn z czterema basztami, wielkim dziedzińcem, ażurową attyką i niemalże białą sylwetką, przeniesie Cię w świat Gondoru czy samego Kapitolu. Jego pychę i majestat można porównać również do stolicy Króla Duncana. Okrągłe sale, w których Mistrzowie Sztuk prowadzą zajęcia z kartoznawstwa, strategii, sztuki dyplomacji; sale jadalne z myśliwskimi trofeami oraz elficki park i jeziora, sprawiają, że czujesz się jak w środku swojej ulubionej książki. A dodatkowe wycieczki w Bieszczady, Twierdzy Przemyśl czy Lwowa nie pozwolą Ci zapomnieć o przeżytej tutaj przygodzie.

A wieczorem czeka na Ciebie misja, w której zdobyte umiejętności fechtowania, strzelania z łuku i kamuflażu okażą się nadzwyczaj cenne i przydatne.

I jeszcze szczypta historii: Zamek w Krasiczynie został wzniesiony pod koniec XVI w. przez kasztelana przemyskiego Stanisława Krasickiego. Jest to jeden z najpiękniejszych pomników renesansu w naszym kraju. Zamek był siedzibą takich rodów szlacheckich jak: Modrzewscy, Wojakowscy, Tarłowie, Potoccy, Pinińscy i Sapiechowie.

ZIMOWISKA i KOLONIE LETNIE w Zamku Krasiczyn

Szkoła Czarodziejów