O twoją uwagę będą walczyć najdzielniejsi rycerze
z całej Krainy Queverton!
Weź udział w zabawie
i zostań Królową Balu!
Tylko u nas warsztaty z
plotkowania, spania na ziarnku grochu oraz jak mądrze kupować na wyprzedażach
 
 

Akademia Księżniczek Quevertonu w Mysiej Wieży w Kruszwicy
„Diamentowa Korona”

Uczestnicy przenoszą się w świat, pełen przygód, nowych, ciekawych znajomości oraz niecodziennych zajęć. Poza starannie dobranymi Profesorami (wychowawcami), niesamowitą atmosferę buduje wielkość i tajemniczość Wieży. Jeżeli masz dość Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart! Od zawsze uważałaś, że jesteś stworzona do wyższych celów ten program jest dla Ciebie!

„Diamentowa Korona” – Po szczęśliwym zakończeniu wydarzeń związanych zarówno z kodem Sanguinów, jak i pseudo zaginionymi historiami, Najwyższa Rada Quevertonu, oczekując na wyniki konsylium Ambasadorów, które ma zebrać się w stolicy Quevertonu, zarządziła poszukiwania starożytnej korony – Diamentowej Korony z krainy Kucyków. Legenda głosi, iż korona ta daje wieczną młodość i zniżki na wszystkie suknie w salonach odzieżowych. Czy księżniczkom uda się odnaleźć pradawny artefakt?

Mysia Wieża w Kruszwicy, położona na Półwyspie Rzępowskim jeziora Gopło-Leśna, woj. kujawsko-pomorskie. Zabytkowy obiekt klasy turystycznej. Uczestnicy mieszkają w lochach – pokojach 1 osobowych, wyposażonych w łóżka (w tym łóżka turystyczne tzw. „dostawki”), stolik, krzesła, szafę. Łazienka na 4 lochy. Uczestnicy są zakwaterowani w głównym pionie wieży.

W każdym osobodniu uczestnik otrzymuje 3 główne posiłki tj. śniadanie, obiad (2 dania), kolację. Do obiadu podawany jest dodatkowo deser. Podczas posiłków podawane są napoje zimne lub ciepłe.

Uczestnik otrzymuje w pakiecie: suknię księżniczki szytą na miarę, koszulkę z kolorowym nadrukiem, srebrny diadem, pomatkę do ust, lakier, pędzelek, przenośne lusterko, spinkę Akademii Księżniczek, świadectwo ukończenia letniego semestru Akademii Księżniczek.

Termin: 26.06.2017 – 27.08.2017

Cena z transportem własną karetą: 2250,00 zł

Cena z transportem organizatora: 2500,00 zł

Transport do Mysiej Wieży w Kruszwicy planowany jest z każdej miejscowości, w końcu jesteście księżniczkami.

Informacja transportowa znajdzie się w panelu TRANSPORT najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Program jest ustalany na bieżąco z księżniczkami. Nie możemy narzucać swojego programu, który mógłby się nie spodobać naszym uczestnikom. W związku z tym jesteśmy otwarci na propozycje. Z naszego bloku zajęć oferujemy: leżakowanie, plotkowanie, doskonalenie w robieniu zakupów oraz imprezę wieczorną: „Jak być perfekcyjną Panią Zamku?”

Akademię poprowadzą

Ambasador Soo i Nażyr

Mary Kate McKenzie

Gdzie mogę się zapisać?

Kliknij w link poniżej i dołącz do grona najlepszych Księżniczek w Krainie Queverton!

icon_zapisy

AKTUALNIE

Przybliżona liczba zajętych miejsc w Akademii Księżniczek Quevertonu w Mysiej Wieży w Kruszwicy w terminie 26.06 – 27.08.2017 (wyrażona w procentach):

26.06 - 27.08.2017 - Otwieramy nabór! 0%

Rezerwacja - stały klient

Jeśli jesteś Księżniczką Quevertonu
i wybrałaś właśnie ten program na lato 2017,
wypełnij poniższy arkusz,
a my przygotujemy przytulny loch w mysiej wieży.
Wszystkie pola są wymagane!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

MYSIA WIEŻA W KRUSZWICY