Kolonie Harry Potter

kolonie harry potterLubisz dawać swojemu dziecku to, co najlepsze? Uważasz jednak, że ma już wszystkie zabawki, najnowsze gadżety i chcesz dać mu coś więcej? Coś czego nie zapomni przez całe życie…? Jest taka propozycja – proszę Państwa zapraszamy wasze większe i mniejsze maluchy na odbycie niesamowitej przygody! Oto kolonie Harry Potter dla każdego zakochana w tym świecie magii i fantazji malucha, oraz dla mugoli którzy tutaj będą mieć okazję poznać to wszystko i znaleźć swoje prawdziwie żywe zainteresowanie! Proszę czytać dalej, a przekonają się Państwo do końca dlaczego wysłanie dziecka na kolonie wakacyjne bądź ferie zimowe na jeden z naszych zamków to najlepsza decyzja z możliwych…

Gdzie jesteś czarodziejska różdżko?

Zacznijmy od tego, że kolonie Harry Potter to przede wszystkim wyśmienita kadra kierownicza i wychowawcza, która czuwa nad bezpieczeństwem dzieci, odpowiednią atmosferą na zamku, jak również troszczy się o to, by każdy z uczestników bawił się bardzo dobrze. Ta wyselekcjonowana kadra to także troska o dobranie takich a nie innych profesorów po to, by mogli oni zarażać dzieci swoimi niecodziennymi pasjami oraz uczyć ich nowych umiejętności. Na naszych zamkach znajdują się między innymi:

 • czarodziej psor Ania – specjalizacja w alchemii,
 • czarodziej psor Marcin I – specjalizacja w mediach,
 • czarodziej psor Paulina – specjalizacja we wiedzy o świecie,
 • czarodziej psor Ada – specjalizacja w aktorstwie,
 • czarodziej psor Marcin II – specjalizacja w Quidditch, uzdrawianiu.

To właśnie dzięki nim i innym profesorom Państwa dziecku znajdzie właściwą dla siebie różdżkę, czyli pasję, która nie pozostanie jednak na zamku, ale maluch weźmie ją ze sobą do domu i będzie rozwijać – nie spędzając czasu jedynie przy telewizorze czy komputerze.

Co jeszcze dają organizowane przez nas kolonie Harry Potter?

szkoła czarodziejów wakacjeWspaniały czas niezapomnianych przygód w magicznym świecie – na jednym z specjalnie do tego przygotowanych zamków, które są otoczone wyjątkową atmosferą, której nie można znaleźć nigdzie indziej. To czas, kiedy można zawiązać przyjaźnie na całe życie. To czas, kiedy to dzieci uczą się mądrego i zdrowego współzawodnictwa, bowiem na każdych koloniach jest konkurs w trakcie całego turnusu, gdzie uczniowie magii zdobywają punkty dla swojego domu – uczestnicząc w różnych ciekawych zadaniach i rozrywkach.

A teraz kilka ważnych faktów, które każdy rodzic o naszych koloniach wiedzieć powinien.

 1. Zapisy dla Państwa wygody odbywają się również poprzez stronę internetową.
 2. Wedle życzenia – organizujemy transport dzieci na zamek i z powrotem do domu.
 3. Dzieci każdego dnia dostają pełne wyżywienie – trzy posiłki, deser i napoje.
 4. Każdy uczeń otrzymuje swój pakiet, a w nim między innymi szatę i różdżkę czarodzieja.
 5. Każdy uczeń ma zapewnioną opiekę wychowawczą, jak i lekarską w trakcie całego turnusu.
 6. W trakcie kolonii dziecko nie tylko się bawi, ale również poprzez zabawę zdobywa wiedzę.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań czy wątpliwości – zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail czy też telefoniczny – wedle Państwa uznania. Z przyjemnością odpowiemy wyczerpująco na wszelkie pytania. Do zobaczenia na Zamku!