Obozy Harry Potter

obozy harry potterDla każdego rodzica małego czarodzieja mamy niewyobrażalną okazję do spełnienia marzeń dziecka – tego jeszcze nie było! To nie są zwykłe kolonie! To obozy Harry Pottera, które zostaną w pamięci mniejszego i większego malucha na całe życie!!! Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą wspaniałą ofertą, bo dzięki temu lepiej zrozumieją Państwo dlaczego właśnie warto skorzystać z naszej oferty, by dziecko mogło być szczęśliwsze i choć przez chwile realnie znaleźć się w swoim świecie fantazji – razem z innymi dziećmi, które kochają taką samą rozrywkę. A więc zapraszamy do świata Magii!

Co dzieje się w tym magicznym świecie?

Szkoły Czarodziejów mieszczą się na różnych Polskich zamkach – pięknych i cieszących się tym, że zyskały drugie życie. To wspaniałe przeżycie dla dziecka – wszystkie te historie nabierają jeszcze większego znaczenia i wymiary, gdyż obozy Harry Pottera mają miejsce w tak realistycznych miejscach. Odbywają się one w miejscach, takich jak:

  • Zamek Moszna
  • Zamek Czocha
  • Zamek Gniew
  • Zamek Kliczków
  • Zamek Krasiczyn

Wszystko są położone w malowniczych miejscach – to dzięki temu ferie zimowe czy też letnie są nie tylko pełne ciekawych zajęć i poznawania nowych rówieśników, ale też zyskują szczególną oprawę, którą dzieci i młodzież na pewno z radością uwiecznią na zdjęciach.

Każdy zamek to wspaniała przygoda. Uczestnicy obozu przekraczając wrota zamku wchodzą w magiczny świat. To tam na każdego czekają przygody – niezapomniane i fascynujące, ale jednak pod okiem czujnej kadry profesorów – czarodziei. Każdy z nich ma swoją własną specjalizację i przekazuje ją młodym rekrutom na czarodziejskim zamku. W zależności od turnusu i miejsca maluchy poznają różnych z naszych magicznych profesorów, a są to między innymi:

  • Profesor Bartek, specjalizacja: iluzja.
  • Profesor Marcin I, specjalizacja: media.
  • Profesor Michał, specjalizacja: Quidditch & Walka.
  • Profesor Ziemowit, specjalizacja: Kulturoznawstwo.
  • Profesor Ada, specjalizacja: aktorstwo.

szkoła czarodziejów wakacjeObozy Harry Pottera to tak jak Państwu już wspominaliśmy okazja do nawiązania ciekawych znajomości – być może wspaniały początek przyjaźni na całe życie. Ci piękne – są one pełne niecodziennych zajęć, pobudzają aktywność uczestników, uczą nowych umiejętności – tutaj żadne dziecko się nie nudzi i każdego dnia wstaje z wielkim zaciekawieniem – co też przyniesie mu kolejny, nowy dzień na zamku. Każdy ze starannie dobranych Profesorów dba o to, by na Zamku bezustannie dbała niesamowita atmosfera – niczym z Hogwartu. To nowatorska koncepcja wypoczynku, w której będzie mogło uczestniczyć Państwa dziecko już w te ferie zimowe albo najbliższe wakacje – wystarczy się zgłosić do nas, choćby przez stronę internetową czy też kontakt telefoniczny. W razie jakichkolwiek pytań tudzież wątpliwości zachęcamy do zapoznania się z materiałami zawartymi na naszej witrynie. Są tam również zdjęcia, które pokażą Państwu ułamek tego, co dzieje się w ramach naszych obozów – warto na to spojrzeć. Serdecznie zapraszamy również do zadawania pytań, na które oczywiście odpowiemy jak najszybciej i najpełniej.