panel zgłoszenia online imprezy turystyczne

 
 
 
Namiestnik Quatronum zaprasza na Niezwykły Bal Karnawałowy w Zamku Moszna!
24 stycznia 2015 r., rozpoczynamy o 20:00!
W programie m.in.: interaktywna gra teatralna, plebiscyt ”Lady & Lord of Quatronum” 2015, zabawa taneczna, kuchnia staropolska i wiele innych!

PANEL ZGŁOSZENIA ONLINE

Niezwykły Bal Karnawałowy w Zamku Moszna 24 stycznia 2015 r.

PRZECZYTAJ, ZANIM WYPEŁNISZ ARKUSZ ZGŁOSZENIA

Wypełnienie zgłoszenia online wymaga potwierdzenia telefonicznego!
Samo wypełnienie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z zapisaniem się na Bal!
Po przesłaniu arkusza zgłoszenia online, skontaktuje się z Państwem koordynator imprez turystycznych, który potwierdzi zgłoszenie oraz zweryfikuje dane wpisane do arkusza!

ARKUSZ ZGŁOSZENIA ONLINE

OSOBA WYPEŁNIAJĄCA ARKUSZ

Imię i nazwisko rodzica / prawnego opiekuna

Adres e-mail

Numer telefonu - niezbędny do potwierdzenia rezerwacji

DODATKOWE INFORMACJE

Liczba osób:

ZAKWATEROWANIE

Pokój:

Wysłanie niniejszego zgłoszenia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Arkuszu Online w związku z uczestnictwem w imprezie turystycznejorganizowanej przez firmę QUBUS Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, wpis do ewidencji Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Śląskiego nr 1016. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do podanych danych i możliwości ich poprawiania (zgodnie z art. 23 ust 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 – tekst jednolity ze zm.). Administratorem danych jest QUBUS Group Sp. z o.o., 40-208 Katowice, ul. Ścigały 10. Dane będą przetwarzane wyłącznie do w/w celów.

PLAKAT

ZAMEK MOSZNA

DOKUMENTY DO POBRANIA

Umowa z noclegiem

pdf_download

Umowa bez noclegu

pdf_download