PLEBISCYT

 
 
 
Nominowani: Katarzyna Kruk, Oliwia Gładysz, Natan Byczko
Ogłoszenie wyników: 2 grudnia 2017 r. w Zamku Moszna – BĄDŹ TAM!

Witam serdecznie,

dziękuję wszystkim Profesorom oraz osobom wyznaczonym do pierwszej rundy głosowania za 100% frekwencję. Łącznie na uczestników zimowisk i kolonii letnich organizowanych w niezwykłej Krainie Queverton głosowało 25 Profesorów. Zagłosowano na ponad 60 uczestników naszych niepowtarzalnych programów. Poza nominacjami ogłaszam 9 uczestników, którzy otrzymują nagrody specjalne – wyróżnienia, które również będą rozdawane w czasie spotkania w Zamku Moszna w dniu 21 grudnia. Są to:

1. Wiktoria Bąchorek 2. Szymon Jedliński 3. Michał Rościszewski 4. Joanna Zawiślak 5. Olimpia Wilkanowska 6. Kacper Mazurek 7. Oskar Organista 8. Alicja Sobiepańska 9. Bartosz Sieniawski

Tymczasem publikuję listę nominowanych do nagrody: Uczeń Quevertonu 2014 (kolejność alfabetyczna; fotografie i opisy zostały nadesłane przez samych nominowanych). Zanim oddacie swoje głosy, zapoznajcie się z regulaminem głosowania i terminami. Jednocześnie zachęcam do wzięcia udziału w plebiscycie również innych – rodziny, znajomych, przyjaciół, najbliższych… Każdy głos jest ważny!

Gratuluję wszystkim wyróżnionym i nominowanym, łączę pozdrowienia, psor Jakub

Terminy głosowania i ogłoszenia wyników!

1. Do 20.11 – każdy profesor wskazuje 8 uczestników – kandydatów do nagrody.

2. 25.11 – ogłoszenie wyników – opublikowanie 4 imion i nazwisk, które najczęściej powtarzały się we wskazaniach profesorskich.

3. Do 15 grudnia głosowanie na nominowanych (zgodnie z regulaminem głosowania).

4. Paski ilustrujące procent oddanych  głosów (aktualizowane 2 razy dziennie) znikną ze strony w dniu 11 grudnia.

5. 21 grudnia – ogłoszenie zwycięzcy w czasie spotkania świąteczno-noworocznego w Zamku Moszna.

OTO LISTA NOMINOWANYCH

DO NAGRODY UCZEŃ QUEVERTONU 2014

Regulamin głosowania!

1. Głosować mogą: uczestnicy i profesorowie zimowych i letnich programów Queverton oraz inne osoby – sympatycy nominowanych.

2. Głos uczestnika oraz profesora Quevertonu liczony jest podwójnie. Głos pozostałych sympatyków – pojedynczo.

3. Każdy może oddać maksymalnie jeden głos na jednego kandydata.

4. W przypadku oddania więcej niż jednego głosu, każdy z nich zostanie anulowany.

5. Głosujemy wypełniając pola w panelu głosowania wybranego kandydata.

6. Imiona i nazwiska głosujących oraz adresy e-mail zostaną usunięte z bazy danych QUBUS Group Sp. z o.o. niezwłocznie po zakończeniu głosowania.

Kandydat do Nagrody Uczeń Quevertonu 2014 nr 1

KACPER GRUDZIEŃ

Pochodzę z Rybnika w województwie śląskim, mam 198 cm wzrostu i prawie tyle samo kilogramów 🙂 Znajomi wołają mnie „Gruby”. Jestem z rocznika ’98, więc chodzę do 1. liceum, na profil biologiczno – chemiczno -matematyczny. Do moich ulubionych przedmiotów (oczywiście) należą biologia i chemia oraz wszelkie języki obce, w szczególności angielski i francuski. Pomimo tego, że sprawiam wrażenie przygłupa jakich mało, jestem całkiem dobry z angielskiego (w samym zeszłym roku zdobyłem tytuł laureata w wojewódzkim i ogólnopolskim konkursie przedmiotowym z tego języka oraz wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim „FOX”), ale tu już kończą się moje ponadprzeciętne uzdolnienia. W wolnych chwilach grywam na gitarze (głównie elektrycznej, słucham w większości ciężkiej muzyki), jestem członkiem drużyny „Frisbnik”, czyli tegorocznych mistrzów Polski w dyscyplinie Ultimate Frisbee. Poza tym, kocham książki fantasy, do moich ulubionych serii należą „Harry Potter” (czytałem całą sagę 4 razy), „Najstarszy” i „Pieśń Lodu i Ognia”. Lubię też jeździć na hulajnodze (tak, na hulajnodze dla dwumetrowców) i piec różne kaloryczne ciasta, które, jak to sobie tłumaczę, degustuję. W całości.

KACPER GRUDZIEŃ

KACPER GRUDZIEŃ

kandydat nr 1 do Nagrody Uczeń Quevertonu 2014

  PANEL GŁOSOWANIA

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Twój adres e-mailowy (wymagane)

  Mój głos oddaję na: (wymagane)

  Przybliżony procent sumy oddanych głosów na Kacpra:

  Kacper 0%

  Kandydat do Nagrody Uczeń Quevertonu 2014 nr 2

  PIOTR MIKLER

  Nazywam się Piotr Mikler, mam 17 lat ale na koloniach jestem znany jako Smerf. Na LSM jeżdżę od 2009 roku, zawsze do zamku Gniew, który traktuję jak drugi dom. W mugolskim świecie jestem uczniem liceum w Raciborzu, na kierunku matematyczno-fizycznym. Moją pasją od ponad roku jest iluzja, stąd możecie mnie spotkać latem na Szkole Iluzjonistów. Oprócz tego gram również na gitarze, śpiewam i rysuję. Zachęcam do głosowania na mnie i do zobaczenia na letnich programach Quevertonu 🙂

  PIOTR MIKLER

  PIOTR MIKLER

  kandydat nr 2 do Nagrody Uczeń Quevertonu 2014

   PANEL GŁOSOWANIA

   Imię i nazwisko (wymagane)

   Twój adres e-mailowy (wymagane)

   Mój głos oddaję na: (wymagane)

   Przybliżony procent sumy oddanych głosów na Piotrka:

   Piotrek 0%

   Kandydat do Nagrody Uczeń Quevertonu 2014 nr 3

   KORNEL PROKOPOWICZ

   Hej! Jestem Kornel (w każdym razie tak mówi napis powyżej oraz moja mama). Pochodzę z Rudy Śląskiej (ha ha, wungiel, kopalnie itp. Tak, kocham Śląsk.), skończyłem niedawno 16 lat, więc powiedzmy, że wkraczam już we wczesną starość. Aktualnie chodzę do II Liceum Ogólnokształcącego w Rudzie Śl., do klasy matematyczno-informatycznej, jak na ścisłowca przystało. Urząd Kontroli nad Magicznymi Stworzeniami zaliczył mnie do kategorii XXX – „odpowiedzialny czarodziej powinien dać sobie radę” – nieodpowiedzialni zbliżają się na własną odpowiedzialność. Raczej nie gryzę (chociaż się zdarza). W rubryce „cechy i umiejętności szczególne” przedstawiciele MM zdecydowali się wpisać „patrzenie na wszystko pod kątem matematycznym” oraz „wygląda i sprawia wrażenie mądrzejszego, niż naprawdę jest” oraz oczywiście „życiowy pechowiec”. Z ostatnim może nie do końca się zgadzam, powiedziałbym, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, mogąc jeździć z Wami na kolonie. Nie żartuję 😉 Na kolonie jeżdżę od roku 2011, konkretnie do tej pory byłem już na 9 turnusach. Saga „Harry Potter” jest moim życiem, czytam ją na tak często, że pogubiłem się już w liczbie zrobionych „kółek” po serii. Pasjonuję się ciężką muzyką, grą na gitarze elektrycznej (każdy i tak wie, że na gitarze nie gra się z pasji, tylko po to, żeby wyrywać dziewczyny, ale ćśśśśśś…) oraz degustacją pysznego jedzenia. (YHM YHM, DEGUSTACJĄ? PROKOPOWICZ, NIE ŚCIEMNIAJ! W TAKICH ILOŚCIACH TRZEBA TO NAZWAĆ NATYCHMIASTOWĄ EKSTERMINACJĄ PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH!).

   KORNEL PROKOPOWICZ

   KORNEL PROKOPOWICZ

   kandydat nr 3 do Nagrody Uczeń Quevertonu 2014

    PANEL GŁOSOWANIA

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Twój adres e-mailowy (wymagane)

    Mój głos oddaję na: (wymagane)

    Przybliżony procent sumy oddanych głosów na Kornela:

    Kornel 0%

    Kandydatka do Nagrody Uczeń Quevertonu 2014 nr 4

    JULITA TABOR

    Wychowałam się na serii książek o Harrym Potterze, stąd wziął się pomysł spedzania wakacji w Szkole Magii i Czarodziejstwa. Jeżdżę na te kolonie od 5 lat, jestem stałą masterką Virtusu. Kocham muzykę i często prowadzę zajęcia z tańca na turnusach. Ostatnio uczestnicy mieli okazję poznać nowy układ Quevertonu, ułożony przeze mnie i Wiktorię Bąchorek do piosenki „Timber” . Nie boję się wyzwań, kiedy trzeba zagram Maryję albo zatańczę do „Tunak Tunak”.  Mój pseudonim obozowy to Jelita – przetrawcie to.

    JULITA TABOR

    JULITA TABOR

    kandydatka nr 4 do Nagrody Uczeń Quevertonu 2014

     PANEL GŁOSOWANIA

     Imię i nazwisko (wymagane)

     Twój adres e-mailowy (wymagane)

     Mój głos oddaję na: (wymagane)

     Przybliżony procent sumy oddanych głosów na Julitę:

     Julita 0%