PRINCE OF DESTINY

PRINCE OF DESTINY
"Książę Przeznaczenia"
PROJEKT QUEVERTONÓW
Krótkometrażowy film w Krainie Queverton!
 
 

Prince of Destiny

Ten krótkometrażowy film prezentuje fragment historii Krainy Queverton, w której główny bohater – książę Catalin, będący powiernikiem Księgi Przeznaczenia, jednego z trzech głównych artefaktów Quevertonu, dowiaduje się o śmierci swojego ojca i wyrusza w podróż, aby objąć władzę w swoim księstwie ze stolicą w Zamku Kliczków. Film został nakręcony w przeważającej części w czasie letnich i zimowych imprez turystycznych dla dzieci i młodzieży, prowadzonych pod wspólną nazwę Queverton, a odtwórcami głównych ról są uczestnicy tychże imprez oraz wychowawcy wypoczynku, kierownicy, organizatorzy.

Zobacz Zwiastun!

"Książę Przeznaczenia"

PLAKAT PROMOCYJNY

Galeria zdjęć z planu filmowego "Prince of Destiny"

STREFA RODZICA

POMAGAMY DZIECIOM

NASZE ZAMKI

QUEVERTON W MEDIACH