Wakacje Harry Potter

wakacje harry potterA oto szansa dla każdego na przeżycie najlepszych wakacji w swoim życiu! Oczywiście, jeśli ma się ukończony 9 rok życia i nie więcej aniżeli lat 18 – zapraszamy w progi zamku – świata magii, czarów. Tutaj każdy mugol może stać się wspaniałym i znanym czarodziejem… Czyż Państwa dziecko o tym nie marzy? Jeśli tak – to oferowane przez nas wakacje Harry Potter są właśnie dla niego!

 

 

 

 

 

Zapraszamy Państwa dzieci na jeden z naszych zamków, a oto one:

 • Zamek Moszna – jedna z najpiękniejszych budowli historycznych w Polsce. Zawiera rozbudowaną bazę hotelową i gastronomiczną. Ulokowany w malowniczym obszarze.
 • Zamek Czocha – tajemnicza budowla, będąca dla nas główną siedzibą szkoły czarodziejów. Posiada urzekające widoki na przepiękne jezioro Leśniańskie.
 • Zamek Gniew – dziś kwatera główna szkoły iluzjonistów, a niegdyś ogromna twierdza zakonu krzyżackiego. Wielokrotnie przebudowany, dziś jest bardzo majestatycznym budynkiem.
 • Zamek Kliczków – z bogatą historią, owiany tajemniczością – dzisiaj wspaniała budowla oferująca wiele udogodnień. Całość usytuowana w pięknej okolicy.
 • Zamek Krasiczyn – jeden z najpiękniejszych pomników Renesansu w Polsce. Liczne atrakcje, piękne pokoje i zapierające dech w piersiach widoki.

Leć z nami w krainę przygód i czarów!

Inauguracja każdego z obozów zaczyna się przy uroczystej kolacji. To wtedy każdy uczestnik dostanie swój pierwszy atrybut – jakim jest szata czarodzieja. Po tym wzniosłym momencie przychodzi kolejny ekscytujący moment, kiedy to wakacje Harry Potter zaczynają się na dobre, a mianowicie pora na przydział do Domów Szkoły Czarodziejów. Co ciekawe proszę Państwa pomimo iż każdy dzień jest pełen rozrywek i atrakcji to tak naprawdę dzieci i młodzież podczas kolonii uczą się także wiele umiejętności i zdobywają sporo wiedzy, która będzie przydatna w dalszym życiu, a nie tylko podczas magicznych zabaw. Poznają między innymi to jak zioła wpływają na zdrowie człowieka, poznają podstawy kodowania i szyfrowania wiadomości. Przewidziana jest również nauka podstawowych umiejętności z zakresu pierwszej pomocy – co jest jak wiemy niesamowicie ważne. Nie zapominamy oczywiście o kwestii kreatywności młodych ludzi – zachęcamy do eksperymentów i doświadczeń, a wszystko to pod czujnym okiem nauczycieli – profesorów, którzy sprawują pieczę nad dziećmi uczą ich i inspirują.

szkoła czarodziejów wakacjeCo jeszcze czeka na młodzież i dzieci, które trafią na wakacje Harry Potter? Co oferujemy?

 • Nauka wróżbiarstwa
 • poznawanie historii magii i Magów
 • Alchemia i eliksiry
 • Turniej Trójmagiczny
 • Nauka tańców różnych stylów tanecznych
 • nauka gry w szachy i inne gry planszowe
 • Turniej o tytuł Minstrela Quevertonu oraz wiele, wiele więcej.

Wszystkich rodziców zainteresowanych wysłaniem swoich pociech na wakacje Harry Potter zachęcamy do bliższego zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej. Tam są wszystkie potrzebne szczegóły, ale jeśli będą mieć Państwo jeszcze jakieś dodatkowe pytania – zapraszamy serdecznie do kontaktu poprzez wiadomości e-mail, jak również telefon.