Z gildii magów

Witam w serwisie QUVERTON
QUEVERTON - to miejsce czeka na Ciebie!
 
 

Witam wszystkich fanów literatury i filmów fantasy,

szczególnie przygód Harry’ego Pottera,

korzystających dotychczas ze strony www.gildiamagow.pl!

Po kilkunastu latach działania magicznych programów: „Letnia Szkoła Magii”, „Zimowa Szkoła Magii”, „Szkoła Prefektów”, czy wreszcie „Letnia/Zimowa Szkoła Magii „Gildia Magów”, „Gildia Prefektów” etc., które pokazały, jak wielką popularnością cieszy się właśnie ta forma wypoczynku dzieci i młodzieży, postanowiliśmy pójść jeden krok dalej i postarać się skupić pod jedną nazwą, jednym serwisem internetowym, nie tylko fanów Harry’ego Pottera, ale także innych publikacji fantasy i ich ekranizacji. Ta nazwa to Queverton, czyli niezwykłe miejsce spełnienia marzeń niejednego pasjonata magii, czarodziejstwa, iluzji czy niebanalnych umiejętności rycerskich wieków średnich. Szkoły Queverton, a przede wszystkim Szkoła Czarodziejów Queverton, to swoista kontynuacja idei programów magicznych, odbywających się dotychczas w Zamku Czocha i Zamku Gniew. Niemniej poprzez stale rosnące oczekiwania dzieci i młodzieży oraz dążenie do doskonałości programów, struktura i organizacja Szkoły Queverton zdecydowanie różni się od poprzednich. Mam nadzieje, że różnice te zostaną entuzjastycznie przyjęte przez stałych uczestników kolonii i zimowisk, a także pozwolą na ponowne odkrycie możliwości, jakie dają nasze programy inspirowane systemem edukacyjnym Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych z optymalną dozą magii, iluzji oraz niespotykanych nigdzie indziej turniejów, konkursów i zabaw.

Zapraszam do korzystania z nowego serwisu internetowego: www.queverton.pl. Tam znajdą Państwo wszystkie odpowiedzi na pytania dot. kadry wychowawczej i kierowniczej (tej samej, co w latach ubiegłych), podstawie prawnej organizacji wypoczynku, miejsc (Zamek Gniew, Zamek Czocha, Zamek Kliczków) oraz wielu innych.

 

Łączę pozdrowienia, do zobaczenia na magicznych turnusach,

Jakub Jędrzejak

dyrektor ds. działalności turystycznej
(profesor Jakub)

WEJDŹ DO SERWISU

slider230_queverton1